Zamanımız hız çağı! Bir bilgisayar yada cep telefonu aldığımızda, şayet çok kullanıyorsanız, bir kaç sene sonra yavaş gelecektir. Her kullanıcıya göre belirli bir süre sonra, yenilemeniz gerekecektir. Bunun en temel gerekçesi, hızdır. Her alanda hızlı olmak için neler yapmıyoruz? Bir çok şeyi, bir arada hızlandırabileceğiniz bu eğitimimizi mutlaka almalısınız.

Hızlı okuma ve etkin algılama eğitiminin amacı:

İnsanların, hızlı okuma ve etkin algılama becerilerini kazanmasını sağlamak. Bu eğitimimiz, özellikle, Yöneticilerde, öğrencilerde, zaman ile yarışan herkeste inanılmaz katkılar sağlamaktadır.

Hızlı okuma ve etkin algılama eğitiminin hedefleri:

Okuma hızınızı artırmak.
Okuduğunuzu daha iyi anlamak
Okuduğunuz bilgileri daha rahat hatırlamak.

Eğitimimizin, hızlı okuma eğitimlerden farkı:

Ülkemizde çok sayıda hızlı okuma eğitimi vardır. Bu eğitimlerin mantığı dakikada okunan kelime sayısını artırmaktır. Bizim eğitimimizin farkı ise, beynin işlem yapış hızını artırmaktır. Beynimiz daha hızlı işlem yaptığında, sadece okumada değil, hayatın her alanında pratiklik kazanmaktayız. Bu eğitim salt bir hızlı okuma eğitimi olsaydı, göz kaslarını çevikleştirme üzerine kurgulanırdı. Oysa ki bizim eğitimimiz, görme engellilerin de okuma hızını artırmaktadır.

Bu alanda; Altı Nokta Körler Vakfı ve Görme Engelliler Derneği ile birlikte çalışarak, büyük faydalar sağladık. Görme engelli arkadaşlarımız ile yaptığımız çalışmalarda, arkadaşlarımızın, Braille Alfabesinde Anlayarak Okuma Hızını 3 kat artırmayı başarmış durumdayız.

Eğitimimize neler elde edeceksiniz?

 • Analitik düşünme yeteneğiniz gelişecek
 • Hızlı okuyacaksınız.
 • Okuduklarınızı anlayacak ve anlamlandıracaksınız.
 • Anladıklarınızı hatırlayabileceksiniz.

Eğitimimize kimler katılmalıdır?

Eğitimimiz, 15 yaşından itibaren her kullanıcıya açıktır. Özellikle sınavalara hazırlanan öğrencilerin, çok sayıda mail cevaplayan kişilerin, şirket yöneticilerinin, kişisel gelişime önem veren herkesin alması tavsiye edilir.

Eğitimin Uygulama Şekli:

Eğitimimiz, iki oturumda, toplamda 4 saatlik bir eğitimdir. Webinar ile, etkileşimli bir şekilde, uygulamalı olarak eğitimi gerçekleştiriyoruz. Nerede olursanız olun, internetin olduğu her yerden bu eğitimi etkin bir şekilde alabilirsiniz. Eğitimin doğru etkiyi gösterebilmesi için, Eğitimi iki oturumda yapıyoruz. İki oturum arasında bir hafta ve günlük ortalama yarım saatlik egzersizlerle, ikinci oturumu gerçekleştiriyoruz. İki haftalık süreçte okuma hızlarında ortalama %100’lük bir artışı tüm katılımcılarımız görebilmektedirler.

Sizin için harika şeyler yapmayı amaçlıyoruz. Siz de paylaşarak destek olur musunuz?

Ders Konuları

Konu bulunamadı !

Ders Yorumları

YOK

yıldız
 • 5 Yıldız0
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

1 KAYITLI ÖĞRENCİ

  Kurs yorumları

  • Sertifikalı Koçluk Eğitimi

   Hayatımı değiştiren eğitim 5

   Merhaba; Yaklaşık 10 senedir yaşam koçu olmayı planlıyordum. Hatay’da yaşadığım için her istediğim zaman eğitime ulaşamıyordum. Daha online ve yüz yüze olmak üzere iki eğitim aldım. Ancak eğitimler benim yaşam koçu olmama imkan sağlamadı. Uygulamayı dışarıdan insanlara yapmam gerkeiyordu ve öğrendiklerim havada kalıyordu. Uygulama yapmak için bu eğitime girdim ancak çok daha fazlasını buldum. Tatildeyken bile akşamları canlı sınıfa girip eğitimlerime devam ettim. Süleyman hocaya çok teşekkür ederim. Bizimle teker teker ilgilendiği ve böyle bir eğitim ortamını yarattığı için. Resmen bir eğitim aldım ve hayatım değişti diyebilirim. Kendim için yaptığım en büyük yatırım bu eğitimdi. Çok ama çok teşekkür ederim. Kendinize bir iyilik yapın ve bu eğitimi alın! Koç olmak zorunda değilsiniz, yaptığınız işte inanılmaz başarılı olacaksınız.
   Fatmanur Kara

  Kişisel Gelişim Online

  Sürdürülebilir kişisel gelişim eğitimleri ve hizmetlerini internet aracılığı ile, her yere götürmek için 2011 yılında kurulduk. Bunu dünyada ilk yapan kurum olmamız elbette önemli. Ancak biz, yolumuzun kesiştiği onbinlerce kişinin, minicik de olsa, yaşamlarına kattığı değer ile gurur duyuyoruz.

  Her yerde öğrenin, her zaman farkında olun!

  Eğitime giriş

  • Eğitimlerimizin tamamı canlı ve video konferans yöntemiyle yapılmaktadır.
  • Eğitime kaydolduğunuzda, eğitime giriş bilgileri size ulaştırılacaktır.
  • Eğitimlerimize uygulama aracılığı ile, her yerden ve her cihazdan kolayca girebilirsiniz.

  Mazeret durumu

  • Kişisel gelişimin önündeki bütün engelleri kaldırmak için yola çıktık. Bu yüzden mazeretlerinizi kabul ediyoruz.
  • Kaydolduğunuz eğitimi, herhangi bir sebeple kaçırırsanız yada giremezseniz, hakkınız yanmaz. Bir sonraki eğitime otomatik olarak kaydınız yapılır.

  KGOP puan kazanımı

  • Sitemize üye olan  herkese 10 TL değerinde Bonus veriyoruz.
  • Sizin referansınız ile, bir arkadaşınız kaydolduğunda arkadaşınıza da size de 10 TL değerinde KGOp veriyoruz.
  • Üstelik sitemizi her ziyaret ettiğiniz gün, 1TL kazanmaya devam edin.
  Akayajans@hotmail.com tarafından geliştirildi

  Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat

  X