Eğitmenin eğitimleri....

İsim

Burcu Çimen

....

Özgeçmiş

1998 yılında Çankırı’da doğdum .ilköğretim eğitimimi Çankırı kurşunlu Tevfik Fikret ilköğretim okulunda aldım, sonrasında Ankara’da Özel Nene Hatun Kolejinde lise hayatıma başladım.ardından  Ankara Üniversitesi-Ebelik bölümü  ve Anadolu Üniversitesi -Sosyoloji bölümlerinde eğitimime devam ediyorum. Öğrenci ve ebeveyn koçluğu serüvenim 2016 yolunda başladı.  Öğrenci Koçluk Eğitimini tamamladıktan sonra aktif olarak çalışmaya başladım. Çalışmaya başladığım da öğrencilerimin başarısını tecrübe edişimle bu işe olan inancım daha da arttı ,ayrıca Öğrenci Koçluğu bazında seminerler vermekteyim ve 2 senedir matematik ve geometri dalında özel ders vermekteyim .Koçluk dışında diksiyon ve etkili konuşma eğitimim  var. Şu an koçluk yönünde çalışmalarıma devam ediyorum.

Kişisel Gelişim Online

Sürdürülebilir kişisel gelişim eğitimleri ve hizmetlerini internet aracılığı ile, her yere götürmek için 2011 yılında kurulduk. Bunu dünyada ilk yapan kurum olmamız elbette önemli. Ancak biz, yolumuzun kesiştiği onbinlerce kişinin, minicik de olsa, yaşamlarına kattığı değer ile gurur duyuyoruz.

Her yerde öğrenin, her zaman farkında olun!

Eğitime giriş

  • Eğitimlerimizin tamamı canlı ve video konferans yöntemiyle yapılmaktadır.
  • Eğitime kaydolduğunuzda, eğitime giriş bilgileri size ulaştırılacaktır.
  • Eğitimlerimize uygulama aracılığı ile, her yerden ve her cihazdan kolayca girebilirsiniz.

Mazeret durumu

  • Kişisel gelişimin önündeki bütün engelleri kaldırmak için yola çıktık. Bu yüzden mazeretlerinizi kabul ediyoruz.
  • Kaydolduğunuz eğitimi, herhangi bir sebeple kaçırırsanız yada giremezseniz, hakkınız yanmaz. Bir sonraki eğitime otomatik olarak kaydınız yapılır.

KGOP puan kazanımı

  • Sitemize üye olan  herkese 10 TL değerinde Bonus veriyoruz.
  • Sizin referansınız ile, bir arkadaşınız kaydolduğunda arkadaşınıza da size de 10 TL değerinde KGOp veriyoruz.
  • Üstelik sitemizi her ziyaret ettiğiniz gün, 1TL kazanmaya devam edin.
Akayajans@hotmail.com tarafından geliştirildi

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat

X