....

İsim

Cüneyt İngiz

....

Özgeçmiş

1976 yılında Almanya’nın Bremen şehrinde dünyaya geldim. İlkokul eğitiminin bir kısmından sonra ailemle Türkiye’ye döndüm ve İstanbul’da yaşamaya başladım. Ortaokul ve lise yıllarından sonra Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Tiyatro hayatım liseden hemen sonra profesyonel olarak başladı. Tiyatro ile yüzlerce oyunda oynadığım gibi 18 yaşıma geldiğimde Türkiye’de 90 ilçe ve 70 ile giderek tiyatroda sahneye çıktım.

Müjdat Gezen Çocuk Tiyatrosu, Oraloğlu Tiyatrosu, Levent Kırca Oya Başar Tiyatrosu, Tevfik Gelenbe Tiyatrosu ve daha birçok tiyatroda rol aldım.

Konservatuarı bitirdikten sonra seslendirme ile tanışarak, çok severek yaptığım dublaj çalışmalarına başladım. Birçok seslendirme stüdyosunda çalıştım. Halen bu çalışmalarıma devam ediyorum.

Tiyatro ile tanıştığım ilk yıllarda köşe yazıları da yazmaya başladım. Önceleri sinema filmleri ile ilgili yazarken, daha sonra tiyatro eleştiri yazıları kaleme almaya başladım.

2006 yılından itibaren drama, tiyatro ve diksiyon eğitimleri vermeye başladım.

2014 yılında eğitimlerimin birikimi olarak kaleme aldığım “Konuşma Sanatı” adlı kitabım ile ilk kitap deneyimini de yaşamış oldum.

Sahnede olmak, yazmak ve eğitim vermek benim dünyamın vazgeçilmezleri. Hayatımı adadığım mesleğimi en iyi şekilde icra etmek için mücadele ediyorum.

Kişisel Gelişim Online

Sürdürülebilir kişisel gelişim eğitimleri ve hizmetlerini internet aracılığı ile, her yere götürmek için 2011 yılında kurulduk. Bunu dünyada ilk yapan kurum olmamız elbette önemli. Ancak biz, yolumuzun kesiştiği onbinlerce kişinin, minicik de olsa, yaşamlarına kattığı değer ile gurur duyuyoruz.

Her yerde öğrenin, her zaman farkında olun!

Eğitime giriş

  • Eğitimlerimizin tamamı canlı ve video konferans yöntemiyle yapılmaktadır.
  • Eğitime kaydolduğunuzda, eğitime giriş bilgileri size ulaştırılacaktır.
  • Eğitimlerimize uygulama aracılığı ile, her yerden ve her cihazdan kolayca girebilirsiniz.

Mazeret durumu

  • Kişisel gelişimin önündeki bütün engelleri kaldırmak için yola çıktık. Bu yüzden mazeretlerinizi kabul ediyoruz.
  • Kaydolduğunuz eğitimi, herhangi bir sebeple kaçırırsanız yada giremezseniz, hakkınız yanmaz. Bir sonraki eğitime otomatik olarak kaydınız yapılır.

KGOP puan kazanımı

  • Sitemize üye olan  herkese 10 TL değerinde Bonus veriyoruz.
  • Sizin referansınız ile, bir arkadaşınız kaydolduğunda arkadaşınıza da size de 10 TL değerinde KGOp veriyoruz.
  • Üstelik sitemizi her ziyaret ettiğiniz gün, 1TL kazanmaya devam edin.
Akayajans@hotmail.com tarafından geliştirildi

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat

X