Eğitmenin eğitimleri....

İsim

İnanç Civelekoğlu

....

Özgeçmiş

2010 senesinden beri profesyonel koç – eğitmen ve şifacı olarak çalışmaktadır. Hem bireylere hem de takımlara koçluk yaparak performans ve farkındalıklarının artmasını sağladı. Theta Healing uzmanlığı ile evrendeki yaşam enerjisini kullanarak, birçok danışanın bilinçaltı ve bilincindeki inançları, duygu ve düşünceleri değiştirerek, yeni his ve bilgileri yükleyerek hızlı ve kalıcı değişimlere yardımcı oldu. Daha çok insana şifa sağlayabilmek adına 2016 senesinde Es-Sante ailesine katıldı.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ve Guild of Energists (GoE) üyesidir. Adler International Learning Academy mezunu olduktan sonra Transandantal Meditasyon ve EFT-Duygusal Özgürleşme Teknikleri eğitimleri de alan İnanç Civelekoğlu, Gordon Thomas Institute’un 52 ülkede sürdürülen P.E.T. (Parents Effective Training) Etkili Anne Baba Eğitimi’nin Türkiye’deki yetkili eğitimcilerindendir.

İş hayatına Panasonic Türkiye’de başladı. 15 yıl boyunca Siemens, Turkcell ve Oberthur firmalarında yönetici olarak çalıştı. Bu süre zarfında başta yönetim ve liderlik olmak üzere pek çok eğitim aldı.

Kişisel Gelişim Online

Sürdürülebilir kişisel gelişim eğitimleri ve hizmetlerini internet aracılığı ile, her yere götürmek için 2011 yılında kurulduk. Bunu dünyada ilk yapan kurum olmamız elbette önemli. Ancak biz, yolumuzun kesiştiği onbinlerce kişinin, minicik de olsa, yaşamlarına kattığı değer ile gurur duyuyoruz.

Her yerde öğrenin, her zaman farkında olun!

Eğitime giriş

  • Eğitimlerimizin tamamı canlı ve video konferans yöntemiyle yapılmaktadır.
  • Eğitime kaydolduğunuzda, eğitime giriş bilgileri size ulaştırılacaktır.
  • Eğitimlerimize uygulama aracılığı ile, her yerden ve her cihazdan kolayca girebilirsiniz.

Mazeret durumu

  • Kişisel gelişimin önündeki bütün engelleri kaldırmak için yola çıktık. Bu yüzden mazeretlerinizi kabul ediyoruz.
  • Kaydolduğunuz eğitimi, herhangi bir sebeple kaçırırsanız yada giremezseniz, hakkınız yanmaz. Bir sonraki eğitime otomatik olarak kaydınız yapılır.

KGOP puan kazanımı

  • Sitemize üye olan  herkese 10 TL değerinde Bonus veriyoruz.
  • Sizin referansınız ile, bir arkadaşınız kaydolduğunda arkadaşınıza da size de 10 TL değerinde KGOp veriyoruz.
  • Üstelik sitemizi her ziyaret ettiğiniz gün, 1TL kazanmaya devam edin.
Akayajans@hotmail.com tarafından geliştirildi

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat

X